CPS-100 white (Transparent) Нерухома стінка для душа Ravak 9QVA0100Z1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Ідеальний партнер для душових дверей CRV1 і CRV2. Їх комбінація дозволяє створити прямокутний або квадратний душовий куточок у відповідності з Вашими потребами.В основі дизайну душових куточків Chrome лежить овальна форма, що об'єднує всі його елементи в одне злагоджене ціле. Відразу вона утворює гармонійну симфонію з однойменної концепцією д/ванних кімнат.Регулюється утримувач шарнірний душових куточків Chrome має можливість установки під різним кутом і тим самим вирівняти можливі нерівності стіни. Абсолютну герметичність душового куточка гарантує нижній ущільнювач і гранична планка висотою 10 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Нерухомі |
| Варіанти скла | Прозоре |
- Ціна: 21 456 ₴


