BLPS - 90 (Grape) Bright alu Нерухома стінка для душа Ravak 9BH70C00ZG
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Нерухома стінка одноелементна BLPS.В сучасному виконанні. Нерухома стінка не призначена для самостійного використання.Встановлюється облицювання кахлем ванну кімнату (в комбінації з душовими дверима BLDP2) на піддони RAVAK Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом. За допомогою комбінації душових дверей і нерухомих стінок типу BLPS створите душовий куточок у формі „П“. Один регулює профіль BLNPS дозволяє розширити виріб на 20 мм в обидва боки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір профілю | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 1960 мм |
| Матеріал | Скло |
| Категорія товарів | Нерухомі |
| Варіанти скла | Матове |
- Ціна: 19 872 ₴


