Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристика
Ви хочете приймати душ у ванні? Преобретите набір для ванни, в який входить все для цього необхідне. Ручний душ у привабливому білому кольорі з функцією підсосу повітря дозволяє заощадити витрата води і, більш того, вибирати між трьома варіантами інтенсивності водяного струменя. Шланг з міцного пластику і короткий тримач д/душа будуть надійно служити Вам довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 115 мм |
| Матеріал | метал/пластик |
| Категорія товарів | Набори |
- Ціна: 2 025 ₴


