091.00 Душова штанга з термостатичним змішувачем Ravak X070058
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-X070058
22 752 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
характеристика
Душова штанга з термостатичним змішувачем обладнана керамічним картриджем і латунним корпусом. Так само система обладнана верхнім душем діаметром 200 мм. , пятирежимной лійкою, шлангом з якісних матеріалів (силікон). Верхній душ регулюється по висоті і нахилу. Ручна лійка так само регулюється по висоті і нахилу за допомогою латунного механізму, що відрізняє душову систему від багатьох інших.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 890 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 150 мм |
| Матеріал | латунь |
| Категорія товарів | Душові системи |
| довжина шланга | <> |
| Гарантія | 5 |
| діаметр лійки мм | 200 |
| висота штанги | 1340 |
- Ціна: 22 752 ₴

