Подовжувальний кабель для зовнішнього датчика 10m LK Armatur

- В наявності
- Код: WZ-025027
1 245,60 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LK Armatur
Подовжувальний кабель для зовнішнього датчика 10m
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LK Armatur |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | мідь |
| Категорія товарів | Комплектуючі |
- Ціна: 1 245,60 ₴

