Полотенцесушитель Koralux Standard Korado колір - білий 410*40*1510
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трубчасті опалювальні прилади оптимальні для маленьких ванних кімнат або як альтернативні опалювальні прилади, які можна поєднувати з іншими видами опалення. Крок приєднання до опалювальної системи виходить з довжини радітора. Опалювальні прилади поставляються в комплекті з набором для кріплення до стіни, включаючи повітр'я випускаючий клапан і заглушку.У цій лінійці знаходиться найменший опалювальний прилад на ринку, з шириною всього лише 40см. Він є ідеальним для маленьких ванних кімнат або, як альтернатива, з іншою системою опалення, наприклад, внутрипольной.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1510 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 40 мм |
| Категорія товарів | Водяні |
| Потужність радіатора Вт | 447 |
- Ціна: 7 300 ₴


