Полотенцесушитель Koralux Rondo Comfort-M Korado колір - білий 600*66*1500
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфортабельні трубчасті опалювальні прилади зі збалансованим поєднанням функції та дизайну, з сучасним нижнім центральним підключенням. . Прилад дозволяє нижнє центральне підключення з кроком приєднання 50 мм. Опалювальні прилади поставляються в комплекті з набором для кріплення до стіни, включаючи повітр'я випускаючий клапан і заглушку.Конструкція приладу дає можливість досушувати рушники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 66 мм |
| Категорія товарів | Водяні |
| Потужність радіатора Вт | 828 |
- Ціна: 8 504 ₴


