Полотенцесушитель Koralux Rondo Comfort Korado колір - білий 450*59*900
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфортабельні трубчасті опалювальні прилади зі збалансованим поєднанням функції та дизайну, з нижнім підключенням знизу вниз. . Крок приєднання до опалювальної системи виходить з довжини радітора. Опалювальні прилади поставляються в комплекті з набором для кріплення до стіни, включаючи повітр'я випускаючий клапан і заглушку.Конструкція приладу дає можливість досушувати рушники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 59 мм |
| Категорія товарів | Водяні |
| Потужність радіатора Вт | 389 |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 900 мм |
- Ціна: 4 799 ₴


