Полотенцесушитель Koralux Rondo Classic Korado колір - білий 760*50*1830
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Популярые трубчасті опалювальні прилади з найсприятливішим співвідношенням ціни і потужності, з нижнім підключенням знизу вниз. Крок приєднання до опалювальної системи виходить з довжини радітора. Опалювальні прилади поставляються в комплекті з набором для кріплення до стіни, включаючи повітр'я випускаючий клапан і заглушку. Конструкція приладу дає можливість досушувати рушники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 50 мм |
| Категорія товарів | Водяні |
| Потужність радіатора Вт | 954 |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 1830 мм |
- Ціна: 7 883 ₴


