Полотенцесушитель Koralux Linear Comfort-M Korado колір - білий 600*1820*40
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфортабельні трубчасті опалювальні прилади зі збалансованим поєднанням функції та дизайну, з сучасним нижнім центральним підключенням.Конструкція приладу дає можливість досушувати рушники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1820 мм |
| Категорія товарів | Водяні |
| Потужність радіатора Вт | 1 016 |
- Ціна: 9 363 ₴


