DURASTYLE BASIC Rectangular унітаз 36,5*54см, підвісний, в комплекті з сидінням з автомат. закриванням
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AN-68529
8 745 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DURASTYLE BASIC Rectangular унітаз 36,5*54см, підвісний, в комплекті з сидінням з автомат. закриванням
Виробник: Duravit; Тип сантехнічного виробу: Унітаз; Безобідковий: Так
Габаритні і приєднувальні розміри. Довжина: 540 мм; Ширина: 365 мм; Висота: 350 мм
Дополнительные характеристики. Монтаж: Подвесной; Сиденье, крышка: Сиденье для унитаза Soft-close; Серия: DURASTYLE; Подвод воды: нет; Бренд: DURAVIT; Тип слива бачка: нет; Комплектация: Без бачка; Подключение к канализации: Горизонтальное; Унитаз с функцией биде: Нет; Форма: Округлая; Материал сиденья: Дюропласт; Цвет изделия: Белый; Тип изделия: Унитаз подвесной
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Безобідковий | Так |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 350 мм |
| Монтаж | Підвісний |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Форма | Округла |
| Тип виробу | Унітаз підвісний |
| Колір виробу | Білий |
| Комплектація | Без бачка |
| Тип зливу бачка | немає |
| Підведення води | немає |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Soft-close |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Бренд | DURAVIT |
| Серія | DURASTYLE |
- Ціна: 8 745 ₴




