GAP компакт в комплекті: унітаз, бачок 3/4,5, сидіння slow-closing
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GAP компакт в комплекті: унітаз, бачок 3/4,5, сидіння slow-closing (повільне закривання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Безобідковий | Ні |
| Тип сантехнічного виробу | Бачок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Санфаянс |
| Глибина | 670 |
| Монтаж | Підлоговий |
| Форма | Прямокутна |
| Підведення води | Нижній |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Тип управління | Подвійний |
| Тип сидіння | Дюропластів |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 790 мм |
| Тип виробу | Унітаз-компакт |
| Колір виробу | Білий |
| Комплектація | Бачок в комплекті |
| Тип зливу бачка | 2 кнопки |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Soft-close |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Бренд | ROCA |
| Серія | GAP |
- Ціна: 23 596 ₴



