Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребінка 1"5 н KALDE розрахована на п'ять водяних контурів і є необхідним елементом променевої схеми підведення води. Крім розподілу транспортуються потоків в системах гарячого і холодного водопостачання, радіаторного опалення, використовується для організації теплих підлог.
Гребенка обладает хорошими эксплуатационными качествами, которые необходимы при работе в составе систем отопления и водоснабжения, а также длительным сроком службы, гарантированным производителем – компанией KALDE (Турция). Выгодно купить с доставкой коллектор на пять выходов можно при обращении в интернет-магазин «трубаба».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kalde |
| Країна виробник | Туреччина |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
| Максимальний робочий тиск | 5 |
| Мінімальна робоча температура | 5 |
| Пропускна здатність | 3 куб. м/час |
| Випробувальний тиск | 25.0 |
| Вага | 0.425 |
| Матеріал колектора | Поліпропілен |
| Призначення колектора | Для теплої підлоги, Для опалення |
| Тип колектора | Розподільний |
| Кількість виходів | 5 |
| Діаметр виходів | 1.0 |
| Різьба колектора | Зовнішня |
| Діаметр колектора | 1" |
| Максимальна робоча температура | 95 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 0.428 мм |
| Ширина | 0.211 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | True |
| Кран Маєвського | True |
| Заглушка | True |
| Витрата | False |
| Запірний кран | False |
- Ціна: 286,90 ₴


