Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер D 90 KAS – з'єднувальний елемент трубопроводу, що використовується для стикування поліпропіленових труб однакового діаметру. Номінальний розмір виробу – 90мм. Температурний режим – від -20...+120 проC. Тиск середовища в місці з'єднання – 25 атмосфер.
Поліпропіленовий адаптер може бути використаний для армованих і неармованих труб. Матеріал відрізняється високими показниками міцності. Поліпропіленовий фітінг не схильний до корозії і появі нальоту. Це гарантує тривалість терміну використання. Максимальний експлуатаційний термін виробу – 50 років.
Виробництво: Туреччина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 0.21 кг |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр труби, мм | 90 мм |
| Максимальний діаметр труби, дюйм | 3" |
| Мінімальний діаметр труби, мм | 90 мм |
| Мінімальний діаметр труби, дюйм | 3" |
| Мінімальна товщина стінки труби | 8 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 15 мм |
| Матеріал оброблюваної труби | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Адаптер |
- Ціна: 400,95 ₴


