Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер D 50 KAS – з'єднувальний перехідник, що використовується при складанні і монтажі трубопроводу внутрішньобудинкових інженерних мереж опалення, водопостачання та каналізації. Даний вид фітинга застосовується для стикування поліпропіленових труб діаметром 50 мм, розташованих на прямих ділянках магістралі.
Максимальная температура воды в трубопроводе – 95 оC. Допустимо периодическое кратковременное повышение до 100 оC. Полипропиленовый адаптер способен выдерживать давление до 25 атмосфер. Изделие не подвержено появлению коррозии и известкового налета. Максимальный срок службы – до 50 лет.
Страна-производитель: Турция.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина | 50 мм |
| Вага | 0.14 кг |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр труби, мм | 50 мм |
| Максимальний діаметр труби, дюйм | 2" |
| Мінімальний діаметр труби, мм | 50 мм |
| Мінімальний діаметр труби, дюйм | 2" |
| Мінімальна товщина стінки труби | 5 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 10 мм |
| Матеріал оброблюваної труби | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Адаптер |
- Ціна: 168,10 ₴


