Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер D 75 KAS використовується для стикування поліпропіленових труб однакового діаметру на прямій ділянці поліпропіленового трубопроводу. Номінальний діаметр вироби – 75 мм, Матеріал – поліпропілен. Виріб підходить для використання в трубах гарячого і холодного водопостачання, опалення.
Максимальна температура води – 95 проС. Можливо короткочасне підвищення температури до температури кипіння. Поліпропілен, використовуваний для виробництва виробу, стійкий до негативного впливу робочого середовища. Він не схильний появі корозії і вапняного нальоту. Максимальний термін експлуатації виробу за умови дотримання правил використання становить 50 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина | 75 мм |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр труби, мм | 75 мм |
| Мінімальний діаметр труби, мм | 75 мм |
| Мінімальна товщина стінки труби | 2 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 12 мм |
| Матеріал оброблюваної труби | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний діаметр труби, дюйм | 2'' 1/2 |
| Максимальний діаметр труби, дюйм | 2'' 1/2 |
- Ціна: 250,28 ₴


