Перехід на чавун 50/72 для внутрішньої каналізації Інсталпласт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія «Інсталпласт» (Україна) випустила надійний перехід чавун-пластик 72/50 для каналізації. Купити його ви можете в нашому інтернет-магазині в роздріб або оптом. Цей траппер використовують при виконанні внутрішніх робіт в старих будівлях. Перехід з чавуну на пластик виготовлений з якісного поліпропілену і може комплектуватися гумовою манжетою для більшої герметичності з'єднання.
4 причини купити перехід чавун-пластик 72/50 для каналізації
- Перехід чавун-пластик 72/50 призначений для проведення ремонтних робіт в будинках, де ще залишилися металеві труби.
- Виріб володіє високою внутрішньою гладкістю, що мінімізує скупчення елементів середовища, що транспортується на стінках.
- Виконані з поліпропілену перехід для каналізації характеризується стійкістю до механічних ударів.
- Купити такий елемент трубопроводу в нашому інтернет-магазині можна зовсім недорого і з десятирічною гарантією.
Вироблений в Україні перехід з чавуну на пластик від «Інсталпласт»
Перехід з чавуну на пластик від компанії «Інсталпласт» виготовляється в Україні і відповідає всім державним стандартам. Він витримує вплив агресивних і неагресивних стоків, володіє тривалим терміном служби і простий в установці. Купити такий перехід у нас ви можете в будь-якій необхідній кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інсталпласт-ХВ |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал перехідника | Поліпропілен |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Діаметр різьблення вхідного отвору | 2" |
| Діаметр різьблення вихідного отвору | 2"1/2В |
| Робоче середовище | Агресивне середовище, Рідке середовище, Неагресивне середовище, Вода |
| Робочий тиск | 0.2 бар |
| Мінімальна температура робочого середовища | -20 град. |
| Максимальна температура робочого середовища | 95 град. |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.069 кг |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Умовний прохід | 50 мм |
| Умовний прохід Ду2 | 80 мм |
- Ціна: 10,12 ₴


