DEBBA Round унітаз підлоговий Rectangular, з сидінням Slim дюропластів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Немає інформації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безобідковий | Так |
| Бренд | ROCA |
| Висота | 760 мм |
| Довжина | 655 мм |
| Маркетингові матеріали | ROCA |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Монтаж | Підлоговий |
| Підведення води | Боковий |
| Підключення до каналізації | універсальне |
| Серія | DEBBA |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Slim Soft-close |
| Тип виробу | Унітаз-компакт |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Форма | Округла |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 355 мм |
- Ціна: 16 645 ₴



