Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантия | 24 місяці |
| Категорія товарів | Комплектуючі для сифонів |
- Ціна: 170 ₴


