Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніжки для ванни Kaldewei призначені для найбільш легкого і швидкого монтажу сталевих ванн . Використовуються для вирівнювання площини дна ванн і підтримки її на необхідній висоті від підлоги. Установку рекомендується проводити в повністю підготовленою ванній кімнаті. - матеріал: високоякісна сталь висота: ніжки регулюються по висоті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaldewei |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість комплектації гідромасажем | Немає |
| Висота | 40 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Довжина | 490 мм |
| Категорія товарів | Опори і ніжки для ванн |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм, л | 0 |
| Підсвічування | Немає |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 973 ₴


