Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для прихованих систем інсталяції «сухого» і «мокрого» монтажу Можливість комбінувати різні кольори основної пластини кнопки та її клавіш Подвійний змив, механічний принцип дії Сумісність з усіма прихованими системами інсталяції Alcaplast Матеріал: пластик Діюча сила
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 175 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Довжина | 250 мм |
| Категорія товарів | Клавіші змиву |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для прихованих систем інсталяції «сухого» і «мокрого» монтажу. |
| Особливості | Можливість комбінувати різні кольори основної пластини кнопки та її клавіш |
| Застосування | кнопка управління |
| Тип | <> |
| Управління | подвійний змив |
| Колір (покриття) | Білий |
| Ширина | 40 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 371 ₴


