FREE Унітаз підвісний з функцією біде, кришка з сидінням Duroplast, з механізмом soft-close, біла
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Creavit |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | Підвісні унітази |
| злив | Горизонтальний (у стіну) |
| Тип установки | Підвісний |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 4 788 ₴


