Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1010 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Довжина | 1010 мм |
| Категорія товарів | Квадратні душові піддони |
| Матеріал | штучний камінь |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 13 860 ₴


