Geberit Duofix монтажний елемент для біде, висота 112 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис висота монтажного елементу 1120 см міжосьова відстань під кріпильні шпильки біде 18 см або 23 см самонесуча конструкція рама порошкового забарвлення, синій ультрамарин ніжки оцинковані, з безступінчатим регулюванням 0 - 20 см опорний майданчик поворотний, для монтажу в U-образный профіль UW 50 і UW 75 рама з отворами ? 9 мм для кріплення в дерев'яному каркасі опори, що самостопорящиеся, для вирівнювання елементу без застосування інструментів В комплекті: 2 різьбові шпильки для кріплення М12 санфаянса фановый відведення, 50 мм гумова манжета, 44/32 мм кріпильні елементи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 114 мм |
| Гарантия | 120 місяців |
| Довжина | 1145 мм |
| Категорія товарів | Інсталяції для біде |
| Ширина | 523 мм |
- Ціна: 8 715 ₴


