Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 810 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Довжина | 810 мм |
| Категорія товарів | Квадратні душові піддони |
| Матеріал | штучний камінь |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 9 720 ₴


