Сифон для ванни click/clack з напуском води через перелив, хром, 80см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис ·
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 210 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Довжина | 380 мм |
| Категорія товарів | Сифони для ванн |
| Матеріал | пластик,сталь |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 5 868 ₴


