Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 0 мм |
| Ширина | 0 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантия | 60 місяців |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Матеріал | Акрил |
- Ціна: 6 692 ₴


