Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальна обробка для запобігання налипання бруду. Висота монтування 100 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 205 мм |
| Гарантия | 300 |
| Довжина | 1120 мм |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Матеріал | пластик,сталь |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 22 725 ₴


