Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водостічна решітка Design - 550 (нерж. мат.)
Виробник: AlcaPlast; Країна виробник: Чехія; Матеріал: Метал
Додаткові характеристики. Висота: 0; Ширина: 0; Довжина: 0; Категорія товарів: водостічні Решітки; Спосіб монтажу: стандарт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Спосіб монтажу | стандарт |
| Ширина | 0 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 2 312 ₴


