Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 700 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 5 531 ₴


