ля відведення дощової води з даху по водостінню в каналізацію Для встановлення зовні будівель Для під'єднання водостічних труб Властивості: Бічне під'єднання до каналізаційного стоку — 110 мм Ексцентричні кільця для з'єднання з водостічною трубою 80, 90, 100, 110 і 125 мм Можливість дод. комплектації універсальними вставками для круглих і квадратних водостічних труб Стопор перешкоджає опусканню водостічної труби в зливневідводі Ребра жорсткості для фіксації зливневідведення в фундаменті Пластикова решітка для сміття Можливість дод. комплектації решіткою з неіржавкої сталі перешкоджає проникненню гризунів із каналізації Блокування запобігає ненавмисному відкриванню кришки, витоку води під час сильних дощів Гідрозакрив — сухому Запобігає ненавмиренню кришки появу неприємних запахів із каналізації Після монтажу, видимі частини зливневідведення можна замінити складниками сірого або червоного кольору Матеріал містить УФ-стабілізатори проти вицвітання і старіння пластику Поліпропілен збагачений скловолокном — стійкий до механічних, хімічних і термічних пошкоджень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Категорія товарів | Ливнеотводы |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 1 399 ₴


