Дренажний канал 100 мм з металевою рамою і чугунною решіткою D400
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для дренажів автостоянок, спортивних майданчиків, газонів, зелених зонах приватного сектора, громадських зон для пішоходів і велосипедистів та інших площ подібних завдань, об'їзд доріг та інших наземних комунікацій Властивості: Модульна система - можливість з'єднання каналів у формах «I», «L», « T» або « X» Механізація замків дозволяє легко з'єднувати канали між собою без додаткових елементів Пропорційний і надійний механізм для простого зв'язку між собою Прозорий канал між двома частинами однакової довжини а Монархенційно- физатором?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Зелений |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 920 мм |
| Матеріал | метал/пластик |
| Категорія товарів | Дренажні канали |
- Ціна: 4 763 ₴


