Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Сифони для душових піддонів |
- Ціна: 2 727 ₴


