Водостічний жолоб APZ11 - 850 з гратами Антивандал в комплекті
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Alcaplast
Водостічний жолоб APZ11-850 з гратами Антивандал в комплекті. Особливість жолоби - кріплення самої решітки за допомогою двох болтів, що було б неможливо демонтувати без спеціального інструменту. Основне призначення монтаж громадських приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 940 мм |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Спосіб монтажу | стандарт |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 12 847 ₴


