Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Клавіші змиву |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 2 375 ₴


