Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Alcaplast
Сифон для миття Alcaplast A442P з пластиковою решіткою? 70 і підводом область застосування: Для миття • Виробник: AlcaPlast • Країна виробник: Чехія • Ґарантія: 5 років • Стан: нове • пробка — матеріал ПВХ • решітка слива - білий пластик • ка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | Сифони для кухонних мийок |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 366 ₴


