Решітка для водовідвідного жолоби (нержавіюча сталь глянсова), 750мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Решітка для ринви Матеріал: нержавіюча сталь глянець AISI 304, DIN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Матеріал | метал |
| Спосіб монтажу | стандарт |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 943 ₴


