Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сфера застосування: Для зливання води з ванни в каналізаційний струмок Для ванн стандартних розмірів Для ванн із випускним отвором?52 мм Вміст комплекту: Корпус сифона із системою переливу Хромована металева решітка слива та накладка переливу Хромована сталева пробка Хромована решітка зливу з латуні Гідрозакрив з АБС Монтажний набір Профільне ущільнення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Сифони для ванн |
- Ціна: 4 802 ₴


