Водостічний жолоб APZ11-1050 з гратами Антивандал в комплекті
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Alcaplast
Водоотводящий жолоб з нержавіючої сталі (обробленої методом травлення і пасивації, а також пройшла електрохімічну полірування) Тип решітки BUBLE прикріплений до лотка за допомогою болтів, таким чином, щоб було неможливо демонтувати без
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Спосіб монтажу | стандарт |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 14 257 ₴


