Сифон для ванни автомат з напуском води через перелив, чорний-мат (довжина 80 см)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 380 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Категорія товарів | Сифони для ванн |
- Ціна: 12 149 ₴


