Решітка для водовідвідного жолоби GLASS (скло біле), 650 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Решітки ALCA виготовлені з якісної нержавіючої сталі. Для виробництва решіток були використані найсучасніші технології і технологічні процеси. Поверхню жолоби: глянцева або матова. Всі гострі краї якісно оброблені. В процесі виробництва даного продукту використовується нержавіюча сталь стандарту DIN 1.4301 ?SN 17240. Для індивідуальних рішень Клієнтів може бути запропонована нержавіюча сталь більш високого класу. Навантажувальне опір водовідвідного жолоби протестовано і відповідає класу К3 згідно нормі ?SN EN 1253.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 700 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 5 531 ₴


