Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Comfort
Колір - білий
Матеріал - акрил
Поверхня - гладка, брудовідштовхуюча
Стиль - мінімалізм
Форма п'ятикутна
Розмір (Дхшхв), мм - 55×900×900
Категорія - Піддони
Установка - низький
Злив води в каналізацію - d90
Комплектація - з сифоном
Filters Гарантія - 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 5 років |
| Вага | 16.999864001087992 кг |
| Категорія | Піддони |
| Колекції | Comfort |
| Комплектація | з сифоном |
| Матеріал | акрил |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка, брудовідштовхуюча |
| Злив води в каналізацію | d90 |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | низький |
| Форма | п'ятикутна |
| палети | 0.14 шт. |
- Ціна: 5 785,50 ₴


