Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Mario
Країна - Україна
Колекції - Гера
Колір - хром
Матеріал - нержавіюча сталь
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 800×470
Категорія - Рушникосушки
Установка - настінна
Комплектація - з кріпленням, заглушка, кран Маєвського
Поворотний - немає
Тип рушникосушки - водяні (система закритого циклу)
Filters Warranty - 50 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 50 років |
| Вага | 7.100003550001775 кг |
| Категорія | Рушникосушки |
| Колекції | Гера |
| Комплектація | з кріпленням, заглушка, кран Маєвського |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Поворотний | немає |
| Застосування | Ванна |
| Стиль | мінімалізм |
| Тип рушникосушки | водяні (система закритого циклу) |
| Установка | настінний |
| Форма | прямокутна |
| Колір | хром |
| палети | 0.08 шт. |
- Ціна: 14 076 ₴



