Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - RAK Ceramics Sanitaryware
Країна - ОАЕ
Колекції Resort
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Застосування - унітаз
Розмір (Дхшхв), мм - 380×370×135
Категорія - Бачки
Комплектація - бачок
Тип зливу води - подвійний 3/4,5 л
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Колір | Білий |
| Виробник | RAK Ceramics |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 11.000011000011 кг |
| Категорія | Бачки |
| Колекції | Resort |
| Комплектація | бачок |
| Матеріал | кераміка |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка |
| Застосування | унітаз |
| Стиль | мінімалізм |
| Тип зливу води | подвійний 3/4,5 л |
| Форма | прямокутна |
| палети | 0.06 шт. |
- Ціна: 7 644 ₴



