Унітаз підвісний безободковый Аква Родос City з функцією біде + кришка Bella Soft-Close - Geberit
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Аква Родос
Країна - Україна
Колекції - City
Колір - білий
Матеріал - фарфор
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 290×370×525
Категорія - Унітази
Установка - підвісний
Комплектація - кришка, унітаз
Злив води в каналізацію - горизонтальний
Кришка для унітазу - дюропластів
Колір кришки - білий
Матеріал петель - метал
За типом закриття - плавне закриття
Filters Гарантія - 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АкваРодос |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 3 роки |
| Вага | 23.000138000828002 кг |
| Категорія | Унітази |
| Колекції | City |
| Комплектація | кришка, унітаз |
| Кришка для унітазу | дюропластів |
| Матеріал | фарфор |
| Матеріал петель | метал |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | глянцева |
| Застосування | Ванна |
| Злив води в каналізацію | горизонтальний |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | підвісний |
| Форма | овальна |
| Колір кришки | білий |
| палети | 0.13 шт. |
- Ціна: 9 999 ₴








