VPPP16002FR3-01/DR Veronela панель для ванни правобічна 160 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - VAGNERPLAST
Країна - Чехія
Колір - білий
Матеріал - акрил
Поверхня - глянцева
Стиль - сучасний
Форма - асиметрична
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 50×550×1600
Категорія - Панелі для ванн
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vagnerplast |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.0 кг |
| Категорія | Панелі для ванн |
| Матеріал | акрил |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Застосування | Ванна |
| Стиль | сучасний |
| Форма | асиметрична |
| Колір | білий |
| палети | 0.05 шт. |
- Ціна: 9 883,20 ₴


