STIE-50/110C31 STICK ELECTRO Полотенцесушитель електричний, колір чорний мат, ПРИХОВАНЕ підключення праворуч
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - INSTAL PROJEKT
Країна - Польща
Колір - чорний
Матеріал - сталь
Поверхня - матова
Форма - прямокутна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 1235×500×75
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Instal Projekt |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1235 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 75 мм |
| Матеріал | сталь |
| Форма | прямокутна |
| Застосування | Ванна |
| Наявність | замовлений товар |
| Поверхня | матова |
| палети | 0.05 шт. |
- Ціна: 24 128 ₴


