RETE-50/110C31 RETTO ELECTRO Полотенцесушитель електричний, колір чорний мат, ПРИХОВАНЕ підключення праворуч
Доставка 0 грн.

- Немає в наявності
- Код: AG-448784
25 014,82 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - INSTAL PROJEKT
Країна - Польща
Колекції - RETTO ELECTRO
Колір - чорний
Матеріал - сталь
Поверхня - матова
Форма - прямокутна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 1072×540
Категорія - Рушникосушки
Установка - настінна
Тип рушникосушки - електричні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Instal Projekt |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1072 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.499936750347873 кг |
| Категорія | Рушникосушки |
| Колекції | RETTO ELECTRO |
| Матеріал | сталь |
| Наявність | замовлений товар |
| Поверхня | матова |
| Застосування | Ванна |
| Тип рушникосушки | електричні |
| Установка | настінний |
| Форма | прямокутна |
| палети | 0.07 шт. |
- Ціна: 25 014,82 ₴

