Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Pax
Країна - Швеція
Колекції - Tamburin
Колір - хром
Матеріал - нержавіюча сталь
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 800×500×85
Категорія - Рушникосушки
Установка - настінна
Комплектація - монтажний комплект
Поворотний - немає
Тип рушникосушки - електричні
Filters Гарантія - 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PAX |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | хром |
| Довжина | 85 мм |
| Комплектація | монтажний комплект |
| Форма | прямокутна |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Колекції | Tamburin |
| Filters Warranty | 5 років |
| Застосування | Ванна |
| Категорія | Рушникосушки |
| Наявність | складська позиція |
| Установка | настінний |
| палети | 0.05 шт. |
| Стиль | мінімалізм |
| Поворотний | немає |
| Тип рушникосушки | водяні (система відкритого циклу), електричні |
| Поверхня | глянцева |
- Ціна: 25 288 ₴


