Полотенцесушитель Mario Преміум Класик 800/540/500 мм хром
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Mario
Країна - Україна
Колекції - Преміум Класік
Колір - хром
Матеріал - нержавіюча сталь
Поверхня - глянцева, полірована
Стиль - мінімалізм
Розмір (Дхшхв), мм - 800×500×80
Категорія - Рушникосушки
Комплектація - з кріпленням, заглушка, кран Маєвського
Підведення води - нижній
Поворотний - немає
Дюйм підключення G1/2'
Тип рушникосушки - водяні (система відкритого циклу), водяні (система закритого циклу)
Установка - настінна
Міжосьова відстань, мм - 500
Filters Warranty - 50 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | хром |
| Довжина | 80 мм |
| Комплектація | з кріпленням, заглушка, кран Маєвського |
| Підведення води | нижній |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Колекції | Преміум Класік |
| Filters Warranty | 50 років |
| Категорія | Рушникосушки |
| Наявність | складська позиція |
| Установка | настінний |
| палети | 0.1 шт. |
| Стиль | мінімалізм |
| Міжосьова відстань, мм | 500 |
| Поворотний | немає |
| Дюйм підключення | G1/2 |
| Тип рушникосушки | водяні (система відкритого циклу), електричні |
| Поверхня | глянсова, полірована |
- Ціна: 12 780 ₴




